14. Konferencja Naukowa PTF pt. „Perspektywy Rozwoju Fizjoterapii”

Redakcja 4 kwietnia 2018 0

pabianice_2018

Od wielu już lat koniec roku dla osób związanych z fizjoterapią i szeroko rozumianą rehabilitacją wiąże się z dwoma ważnymi wydarzeniami w centralnej Polsce. We wrześniu w Łodzi odbywają się Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego pod patronatem m.in. Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, a następnie organizowane przez PTF w listopadzie, w Pabianicach, Konferencje/Kongresy podsumowujące rok w branży.

Tak też będzie w 2018 roku, tym razem Konferencja Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii odbędzie się w dniach 7-8 grudnia (piątek, sobota) i jak co roku zgromadzi kilkuset fizjoterapeutów oraz lekarzy zajmujących się rehabilitacją. Jak co roku też, dla uczestników przygotowywana jest sala wystawiennicza, by mogli zapoznać się z bieżącą ofertą najważniejszych, działających na polskim rynku Firm, w latach 2014-2017 gościliśmy przeszło 30 wystawców.

Będziemy też mieli za sobą połowę kadencji funkcjonowania Krajowej Izby Fizjoterapeutów, to pozwoli niewątpliwie pokusić się o podsumowania i oceny. Ważnym punktem uroczystości będą obchody jubileuszu 100 rocznicy odzyskania niepodległości, co pozwala od wieku mówić o fizjoterapii w Polsce. Jak każdego roku liczymy na wysoką frekwencję, która pozwala na debaty nie tylko naukowe w szerokim gronie przedstawicieli zawodów
medycznych.

Jesteśmy pewni, że kolejna edycja będzie nie tylko jak zawsze ważnym wydarzeniem na skalę kraju, ale i znakomitą promocją naszego regionu oraz polskiej myśli naukowej także poza krajem, dzięki udziałowi zagranicznych gości.

 

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej:

www.14konferencja.edu.pl

W imieniu Organizatorów,
Redakcja

Napisz komentarz »

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij