II Międzynarodowy Kongres PTUG

Redakcja 29 marca 2016 0
II Międzynarodowy Kongres PTUG

Zapraszamy na drugi już Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, pod Patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prof. dr hab. Ryszarda J. Góreckiego, który odbędzie się 1-2 kwietnia 2016 roku w Krakowie.

Podczas tego spotkania otrzymają Państwo najnowsze informacje na temat zachowawczego i zabiegowego leczenia obniżenia narządów miednicy mniejszej i nietrzymania moczu, adresowane do lekarzy i fizjoterapeutów. Pokazane zostanie praktycznie, jak można szybko wykonać właściwą diagnostykę. Przekonają się Państwo, że nowoczesne operacje naprawcze w uroginekologii mogą być skutecznie wykonywane również w mniejszych ośrodkach. Zaplanowany został blok warsztatów praktycznych, a także transmisja zabiegów operacyjnych pokazywanych i komentowanych na żywo. Podobnie, jak w zeszłym roku, aktualne europejskie trendy przedstawią eksperci polscy i zagraniczni. Tak ułożony program pomoże każdemu zainteresowanemu uroginekologią lekarzowi, fizjoterapeucie oraz położnej znaleźć coś dla siebie.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Kongresu:
www.ptug2016.pl

Napisz komentarz »

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij