3. Międzynarodowy Kongres KOBIETA I MĘŻCZYZNA 65+. JAK LECZYĆ I POMAGAĆ?

Redakcja 5 sierpnia 2016 0

kobieta_i_mezczyzna

Kongresy medyczne KOBIETA I MĘŻCZYZNA na dobre zagościły w kalendarzu spotkań specjalistów medycyny. Dwie dotychczasowe edycje jasno pokazały, że wśród wielu specjalności medycznych istnieje duża potrzeba dyskusji na temat postępowania ze starszym pacjentem. Wielowymiarowe spojrzenie na problemy starzejącego się społeczeństwa stało się zatem stałym elementem podejmowanej podczas Kongresów dyskusji.

Z tym większą radością w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów zainaugurujemy w dniach 21-22 października 2016 roku obrady trzeciej edycji Kongresu, tym razem pod nową nazwą KOBIETA I MĘŻCZYZNA 65+. JAK LECZYĆ I POMAGAĆ?

Do udziału w dwudniowych obradach Kongresu zapraszamy Koleżanki i Kolegów geriatrów, lekarzy rodzinnych, internistów oraz innych pracowników służby zdrowia zainteresowanych holistycznym podejściem do starzejącego się pacjenta.

Program naukowy niezmiennie obfitować będzie w wystąpienia wybitnych praktyków z kraju oraz zagranicy, gwarantując wysoki poziom naukowy spotkania. Patronat Naukowy nad Kongresem objęły: Polskie Towarzystwo GerontologiczneKolegium Lekarzy Rodzinnych w PolsceTowarzystwo Internistów Polskich, Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w PolscePolskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Polskie Towarzystwo Badania Bólu i Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

Kongresy KOBIETA I MĘŻCZYZNA są unikalną platformą dyskusji specjalistów z dziedziny m.in. geriatrii, gerontologii, medycyny rodzinnej i już od 2012 roku integrują wiele specjalizacji medycznych dzięki swojej interdyscyplinarności.

Wierzymy, że najbliższa, trzecia edycja Kongresu dostarczy Państwu potężnej dawki najnowszej wiedzy, wytycznych, wyników badań i publikacji, przynosząc niezliczone korzyści w codziennej pracy z pacjentami.

Do zobaczenia na Kongresie!

Szczegóły dostępne na stronie internetowej:
www.kobietaimezczyzna.info

Napisz komentarz »

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij