II Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Socjologia medycyny – promocja zdrowia – starzenie”

Redakcja 14 marca 2015 0
II Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Socjologia medycyny – promocja zdrowia – starzenie”

W dniach 20-21.03.2015 r. odbędzie się we Wrocławiu druga edycja Krajowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Socjologia medycyny – promocja zdrowia – starzenie”, której mamy zaszczyt być Patronem Medialnym.

Tym razem konferencja poświęcona będzie zagadnieniu starości w ujęciu interdyscyplinarnym.

Celem tych cyklicznych spotkań jest wymiana myśli i doświadczeń badawczych, popularyzacja wiedzy, ale także integracja środowiska akademickiego.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy naukowców reprezentujących takie dyscypliny, jak socjologia, antropologia fizyczna i kulturowa, psychologia, medycyna, demografia, zdrowie publiczne oraz promocja zdrowia, a także praktyków pracujących z osobami starszymi, bądź na rzecz osób starszych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką starzenia.

Nadrzędnym celem konferencji będzie nie tylko poznanie stanu aktualnych badań na temat starości, prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin nauki, ale także próba wypracowania strategii przeciwdziałania niekorzystnym zjawiskom społecznym, psychologicznym i zdrowotnym z nią związanych, zarówno na poziomie mikro-, jak i makrostrukturalnym.

 

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie internetowej konferencji oraz na profilu:

www.facebook.com/events/1464237897121488/

Kontakt: konf.promocjizdrowia2@gmail.com

Napisz komentarz »

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij